Замовлення підручників для учнів 1, 5 та 10 класів

Вибір та замовлення підручників для учнів 1 класу  та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ (ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ...)

ВИБІР ТА ЗАМОВЛЕННЯ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ УЧНІВ 1 КЛАСУ  ТА ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ...)

Протокол засідання педагогічної ради Великоберезнянської гімназії (Завантажити файл...)

Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу  та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти (Завантажити файл...)

ВИБІР ТА ЗАМОВЛЕННЯ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ УЧНІВ 5 КЛАСУ  ТА ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ...)

Вибір та замовлення підручників для учнів 10 класу  та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти

ВИБІР ТА ЗАМОВЛЕННЯ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ УЧНІВ 10 КЛАСУ  ТА ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ...)

витяг з ПРОТОКОЛу ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ (ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ...)