ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ

Гімназія—це глибокі знання для учнів, натхнення для вчителів, а  для батьків—впевненність у перспективному майбутньому їхніх дітей

Великоберезнянська гімназія —своєрідний заклад нового типу, який був відкритий у 1992 році

Сучасна будівля  Великоберезнянської гімназії  до 1945 року була приміщенням горожанської школи, яка за сьогоднішніми стандартами прирівнюється до середнього спеціального закладу. Сьогодні це інноваційна школа, що покликана реалізувати сучасні концепції освіти.  До послуг гімназистів навчальні кабінети, два сучасні комп’ютерні класи, інтерактивні кабінети біології та фізики,  бібліотека, спортмайданчик. Кабінети інорматики оснащені комп’ютерами нового покоління, які включені в мережу Інтернет.

В гімназії учні навчаються за такими профілями: філологічний, математичний. Навчальний процес проходить у різних формах: лекційні години, практичні, лабораторні, семінарські заняття та конкурси-захисти у секціях Закарпатської філії Малої академії наук. Учні гімназії упродовж усіх років є призерами та переможцями Всеукраїнських етапів учнівських олімпіад з базових дисциплін,конкурсів ім. П.Яцика, Всеукраїнських— “Колосок”, Міжнародних— “Кенгуру”. Великий інтерес в учнів викликали конкурси «Левеня»  та «Лелека», «Грінвіч» та «Орлятко»

Колектив школи постійно вдосконалює форми і методи роботи, впроваджуючи сучасні освітні технології, передовий педагогічний досвід,формує міцні знання учнів, пізнавальну й творчу ініціативу, самостійність. Свої здібності та нахили школярі Великоберезнянської гімназії розвивають у позаурочний час у вокальному та танцювальному гуртках, що працюють на базі закладу.

Команда Великоберезнянської гімназії виборола перше місце у конкурсі “Молодь обирає здоров’я!” та третє- “Ми—лідери! За нами майбутнє!”

Традиційними стали у гімназії Дні здоров’я на лоні природи.

На гімназійному сайті висвітлюється  життя школи, досягнення учнів та вчителів.

Зусилля учнівського та педагогічного колективів спрямовані на створення умов для пошуку й інтелектуального розвитку юних обдарувань, популяризацію культу знань.

Удосконалення професійної та фахової майстерності педагогів здійснюється через колективні та групові форми методичної роботи.

Педагогічний та учнівські колективи активізують свою діяльність, орієнтуючись на пошук нових форм, методів навчання, реалізацію новітніх технологій, узагальнюють свій досвід, апробують його на семінарах, практикумах, конференціях, інноваційних формах організації методичної роботи  та інші.

Педагогічний коллектив гімназії у своїй роботі відновлює кращі традиції класичної гімназії, наповнюючи їх новим змістом так, щоб випускники своїми знаннями приносили користь у процесс розбудови України в реалізацію концепції «Освіта ХХІ століття»